Elon Barkarby

Välkommen till norra Stockholms fräschaste vitvaruhus med kök.

Du hittar oss på Herrestavägen 23 vid Barkarby handelsplats. Vi har vitvaror och småel från Sveriges bredaste sortiment. Du hittar även kök och förvaring från vårt eget varumärke Nordanro i vår inspirerande utställning. Välkommen in!

 

WEBSHOP

Kontakt

Herrestavägen 23
177 38 Järfälla
Tel: 08-612 41 61

E-post: barkarby@elon.se

KARTA

Öppettider

Vår personal

Benita Thunberg

Butikschef


0703-67 90 32
benita.thunberg@elon.se

Christer Ljungberg

Köksansvarig


0703-67 94 28
christer.ljungberg@elon.se

Johan Rosell

Butikssäljare


0703-67 93 69
johan.rosell@elon.se

Markus Nyström

Butikssäljare


0703-67 93 65
markus.nystrom@elon.se

Emil Boussard

Butikssäljare


0763-29 70 58
emil.boussard@elon.se

Lotta Nyström

Företagsförsäljning


0704-54 59 69
lotta.nystrom@elon.se

Jan Andersson

Företagsförsäljning


0703-67 91 82
jan.andersson@elon.se

Av sekretessskäl behöver Google kartor din tillåtelse för att laddas.
Jag godkänner